poniedziałek, 28 czerwca 2021

TRZĘSACZ

Kochani zapraszam gorąco na warsztaty do Trzęsacza

koszt, (niestety noclegi i wyżywienie podrożało) :
1350 zł
8 warsztatów specjalnie na tą okazję przygotowanych,
(1. makatka na agrafce, 2. album na bazie Eco Scrapbooking , papierami UHK Gallery i tekturkami CraftyMoly, 3. karteczki trzy , 4. manekin od Woodouts dekorowany, 5. blejtram z nożyczkami, 6. pudełko drewniane na przybory do szycia, 7. szpula stara dekorowana, 8. igielnik )
5 noclegów / w dwuosobowych pokojach z łazienkami/
i pełne wyżywienie, od kolacji w niedzielę do śniadania w piątek)
ufających i znających klimaty- zapraszam do zapisów już jakby co

e.mroz@poczta.onet.pl
1. "MAKATKA" - warsztat craftowy- sporo elementów oryginalnych, starych, wyszperanych na pchlich targach połączymy tworząc pracę niepowtarzalną, wyjątkową.
Na warsztat proszę przynieść nożyczki, klej (CR, magik np.), cążki do wyginania drutu (można), swoje zdjęcie (można)

 2. PRZYBORNIK - warsztat mixed mediowy na którym za pomocą wosków ozdobimy drewniane pudełko z przegródkami (25,5 x 20 x 9cm). Metalowe dodatki od Zielone Koty , elementy HDF od Woodouts!
Na warsztat proszę przynieść pędzle do farb i wosków, szpachelkę, nagrzewnicę/suszarkę, fartuszek ochronny;3. "NOŻYCZKI" - warsztat mixed mediowy na blejtramie (20x50cm). Koronki , tkaniny, charakterystyczne dodatki i dużo zabawy z mediami
Na warsztat proszę przynieść: pędzle, szpachelkę, nożyczki, nagrzewnicę/suszarkę, fartuszek ochronny.4. "MANEKIN" - warsztat craftowy, na którym ozdobimy gotową bazę HDF od Woodouts.

Media, koronki, dodatki od Artistiko.

Na warsztat proszę przynieść: pędzle, szpachelki, szczypce do drutu, nożyczki, nagrzewnicę/suszarkę.
5. "SZPULKA" - warsztat craftowy , na którym ozdobimy oryginalna starą szpulkę. Ramka z guzików ,na bazie ramki Hdf od Agaterii i kwiatki ręcznie przez nas zrobione. 

Na warsztat proszę przynieść : klej, nożyczki, i można zdjęcie swoje w sepii np. :)6. "KORONKI" - warsztat na którym stworzymy trzy oryginalne koronkowe karteczki. Klimat vintage i wyjątkowy temat.
Na warsztat proszę przynieść klej i nożyczki.
7. "IGIELNIK" warsztat , na którym, na bazie drewnianej szpulki, stworzymy wyjątkowy , klimatyczny igielnik. Na warsztat proszę przynieść: nożyczki, pędzelek do wosku i do kleju, pistolet i klej na gorąco (jeśli posiadamy :)), szczypce do drutu.
8. "SKRAWKI" - warsztat, na którym przez cały pobyt, na bazie od Eco Scrabooking (20x20 cm, 6 kart + dodatkowe) będziemy tworzyć wyjątkowy album. Papiery od UHK Gallery tekturki od Crafty Moly, ramka i od Agaterii. Całe mnóstwo dodatków , tworzenie warstw i frajda stemplowania.
Na warsztat proszę przynieść: dużo kleju (CR 5 np. magic) , nożyczki, gilotynę/trymer, pędzelek, szpachelkę.Brak komentarzy: