Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rozdaję :). Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rozdaję :). Pokaż wszystkie posty

czwartek, 17 października 2013

uzasadniony róż

październik
to miesiąc, w którym warto przypominać,
że profilaktyka może uratować życie
 
włącza się do akcji: 
 
 
 
 
zadbajcie o siebie, Kochane,
żeby nie było...



a mój różowy, mixmediowy tag
jest do wzięcia :D
 
chętne osoby proszę o zapisywanie się w komentarzach, do jutra do godz.12.00;
wylosuję do kogo poleci;)


środa, 30 stycznia 2013

rozdane:)


cieszę się ogromnie, że kolaże trafią do Was!
proszę o kontakt e.mroz@poczta.onet.pl (adres do wysyłki)

Kochani bardzo Wam dziękuję!!!
uwolniliście moje prace 
nadając im sens i nowy dom:)
 
i przy okazji
dziękuję, że tu ze mną jesteście na dobre i te gorsze
1200 post za nami
a niedługo cztera latka stukną ;D
 :***
 
 


wtorek, 29 stycznia 2013

prezentów ciąg dalszy :)

kolaże, które wylądowały na kartkach
z szarego papieru w komplecie z kopertą
12,5 x 18 cm
 
proszę wybierać, podawać numerek
(wylosuję szczęśliwą siódemkę jutro o 21.00)
1.

 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.

sprezentuję

 
jeśli ktoś by chciał oczywiście
 
blejtramy
 
20x20 cm
 


15x20 cm

 
18x24 cm
 

 
18x24 cm


piątek, 27 kwietnia 2012

do

poleci blejtramik :D
GRATULUJĘ SERDECZNIE!!!
/i proszę o kontakt e.mroz@poczta.onet.pl /



i
BARDZO DZIĘKUJĘ
Wam wszystkim,
za współodczuwanie
za współpostrzeganie
 :***

środa, 25 kwietnia 2012

do wzięcia

to maleństwo /5x7cm/ jest :D
gdyby ktoś był chętny, to proszę o pozostawienie komentarza pod postem
jeżeli zainteresowanych będzie więcej
losowanie w piątek (27.o4) o godz. 12.00


blejtramik powstał w ramach "przeglądu prasy" w Collage Caffe

środa, 2 listopada 2011

dożynkowe plony dla

 zawieszka:

 zakładka: (ze stron dwóch)

notesik:






karteczka:
broszki trzy :



Wszystko przekazane osobiście:D
DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!

środa, 19 października 2011

podsumowanie RÓŻOWEGO TYGODNIA

uwaga, uwaga!

wujek random wybrał

KOLOROWEGO PTAKA

/widać wystarczyło poprosić ;D/

GRATULUJĘ!!!

/i proszę o kontakt:)/



KOCHANE

bardzo, bardzo, bardzo

DZIĘKUJĘ!!!

ZA TEN RÓŻOWY TYDZIEŃ

już wiem że

było warto

:***

dbajmy o siebie

wtorek, 18 października 2011

RÓŻOWY TYDZIEŃ - dzień siódmy (ostatni)

DZIĘKUJĘ!!!

pakiecik nr 5

wylosowała

CzekoLady

Gratuluję serdecznie!!!

/i proszę o kontakt:)/


ostatni pakiecik

ostatnia sznasa :)


zgłoszenia pod postem, do jutra do godz 12-tej

poniedziałek, 17 października 2011

RÓŻOWY TYDZIEŃ - dzień szósty

dziękuję za wytrwałość!!!

pakiecik nr 5

odnalazł swoje miejsce

u pani_a

/proszę o kontakt:)/


to już przedostatni zestawik

proszę nie odpuszczać ;)

zgłoszenia pod postem, do jutra do godz.12-tej.

Miłego dnia !

niedziela, 16 października 2011

RÓŻOWY TYDZIEŃ - dzień piąty

Dziękuję, że nie rezygnujecie :D !!!

pakiecik nr 4

wylosowała

ENTHIA

gratuluję serdecznie !!!

/i proszę o kontakt:)/


to zestaw nr 5,

który szuka sobie nowego miejsca :)


proszę o zgłoszena pod postem do jutra do godz. 12-tej:)

sobota, 15 października 2011

RÓŻOWY TYDZIEŃ - dzień czwarty

Bardzo się cieszę, że tyle Was!

DZIĘKUJĘ!!!

pakiecik nr 3 wylosowała:

KALISZ MADE

serdecznie gratuluję !!!

/i proszę o kontakt/


pakiecik nr 4

czeka w gotowości

zapraszam:)

piątek, 14 października 2011

RÓŻOWY TYDZIEŃ - dzień trzeci

Kochane,

pakiecik nr 2 wlosowała

Milqin

gratuluję serdecznie!!!

/i proszę o kontakt/


to pakiecik nr 3,

który czeka na Was

proszę się nie krępować i zgłaszać ponownie,

przypominajki są aby przypominać o czymś naprawdę ważnym,

przypominać nam,

i naszym bliskim,


Kochane , polecam stronę amazonki.net , tam znajdziecie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące badania piersi: USG czy mammografi .

czwartek, 13 października 2011

RÓŻOWY TYDZIEŃ -dzień drugi

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ OBECNOŚĆ!!!

pakiecik nr 1 wylosowała Agata Jaworska

- gratuluję serdecznie!!!

(i proszę o kontakt)


pakiecik nr 2

CZEKA

:D


proszę zapisywać się pod postem



a co do badań

u nas mammografię można zrobić zupełnie za darmo; wystarczy skierowanie od ogólnego lekarza; sprawdźcie w swoich ośrodkach zdrowia;

badanie najlepiej zrobić w pierwszych dziesięciu dniach cyklu;- ODWAGI

Kochane


środa, 12 października 2011

RÓŻOWY TYDZIEŃ

Kochane, jest okazja, żeby przypomnieć:

zbadajcie swoje piersi

do 18-tego, codziennie, na poletku do wylosowania różowe przypominajki:

kwiatowa broszka i tag.

w tym roku na tagu "Venus" Modigilianiego (z ukłonem w stronę Urticy i 2:16)


chętnych, aby przygarnąć zestaw nr 1, proszę o pozostawienie komentarza pod tym postem do jutra do godziny 12.00

sobota, 8 października 2011

PLONY

z Cynkowego Poletka

wygrała



Kochana, gratuluję z całego serca
i czekam na zmówienie:)

WSZYSTKIM , KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W DOŻYNKACH
STOKROTNIE DZIĘKUJĘ
:***

wtorek, 24 maja 2011

Słowa

zaproponowane przez Kasię wylądowały na kolażowej karteczce (drogą losowania:))


BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE PROPOZYCJE!!!


/w razie czego , już wiem co robić jak mi słów zabraknie :D/




Kasiu, jeżeli zgodzisz się przygarnąć karteluszkę, proszę o kontakt :)

wtorek, 26 kwietnia 2011