Pokazywanie postów oznaczonych etykietą scrapuszka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą scrapuszka. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 17 września 2009

wiem

że dotarły do Ani moje wymiankowe twory :D

to pokażę...

z zakrętki do słoików - taki budzik (co nie"tiktaczy" jak powiedziała moja Córcia :-))



i scrapiszcze ze zdjęciem Ani :-)


a tak całość wyglądała razem z zakładeczką ptaszorkowo-klateczkową w kolorkach odpowiednich :)


to tyle...

mam nadzieję,  że cudne podkładeczki choć trochę "spłacone" :D

piątek, 17 lipca 2009

komplecik kolejny

ten był dla Gosi 

(w ulubionych Jej kolorach - brąz i fiolet :-)


scrapuszko:


karteczka:


zakładeczka:


a to bukiet polnych, fantastycznie pachnących kwiatów, z wczorajszego spaceru....

(poza zasięgiem kotów musiałam go postawic, bo żrą skubaniutkie wszystko "zielsko", które do domu znoszę...oprócz kociej trawki oczywiście :-))


a to owocne "drugie śniadanko" dla Trójki naszej -

się tak wymyśla jak już się nie ma co w te upały robić- śliwki, morele i dwa rodzaje (kolory) czereśni - mniam :-)


piątek, 10 lipca 2009

kolejny


komplecik  za  "około trzytysięczne" blogowe odwiedziny

tym razem dla Zielonej, w jej ulubionych kolorkach :-)


uffff...

no już wiem, że się spodobało...

strach był wielki, bo szyć (poniekąd ;-))  ośmieliłam sie dla samej MISTRZYNI 

(to niespodziewajka za "około trzytysięczne" odwiedziny)

komplecik w zielono-rudych kolorkach - dlaczego w takich? Bo dla Ani z Zielonego Wzgórza ;-)


karteczka wg cardlotkowych wytycznych :

ma być otwierana (wnętrze nie musi byc ozdobione), 
ma być korona 
mają być ćwieki 
ma być motyl 
jakieś slowo po francusku



zakładeczka



i scrapuszku wg genialnego kursu Agnieszki  


i tu jak wszystko grzecznie leży:


 

Nikt się przy czwartym tysiączku nie zgłosił... to do piątego Kochani?