że dotarły do Ani moje wymiankowe twory :D
to pokażę...
z zakrętki do słoików - taki budzik (co nie"tiktaczy" jak powiedziała moja Córcia :-))
i scrapiszcze ze zdjęciem Ani :-)
a tak całość wyglądała razem z zakładeczką ptaszorkowo-klateczkową w kolorkach odpowiednich :)
to tyle...
mam nadzieję, że cudne podkładeczki choć trochę "spłacone" :D















