wtorek, 3 maja 2011

!!! UWAGA UWAGA !!!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty


Zajęcia poprowadzi :

czyli Anna Dąbrowska-Pękocka


Data:


sobota, 4 czerwca 2011


Miejsce:


"Cynkowe poletko"

- Czempiń, ul. 24 Stycznia 19/2 (pod Poznaniem)Godzina 11.00:
Inky Fingers
– (czyli „potuszowane paluszki”) to warsztat przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych rękodzielników. W trakcie zajęć wprowadzone będą elementy sprayowania, stemplowania, używania masek oraz transferowania.

Chcielibyście, aby wasze prace, były naprawdę niepowtarzalne? Standardowe dodatki rękodzielnicze to dla Was „za mało”? A może macie ochotę spróbować czegoś innego, niż tradycyjny, papierowy scrapbooking?
Podczas tego warsztatu mam nadzieję zainspirować i pokazać kilka pomysłów na efektowne, interesujące prace opierające się w zasadzie na jednym papierze... naprawdę nie potrzeba wiele więcej! Na praktycznie gładkim tle można stworzyć swoje własne, unikalne wzory, zaplanować cały scrap krok po kroku i na dodatek doskonale się bawić eksperymentując z tuszami, sprayami i stemplami: możliwości ich użycia są ogromne!
Podczas zajęć będziemy tworzyć 2 dość prace ( w formacie 30x30 cm) z wykorzystaniem technik najbardziej przeze mnie ulubionych: maskowania, sprayowania, „rozlewania” oraz wielowarstwowego stemplowania. Powiemy nieco o projektowaniu i kompozycji prac, obejrzymy kilka gotowych „inspiracji” oraz przede wszystkim poeksperymentujemy z produktami znanych światowych firm (miedzy Glimmer Mist i Chalkboard Glimmer Mist od Tattered Angels). Podpowiem jak w kreatywny sposób można stworzyć własne dodatki – przy użyciu prostych, dostępnych elementów oraz jak w kreatywny sposób użyć „sticky back canvas” czyli samoprzylepnego płótna, idealnego między innymi do prostych transferów.
Pozwól sobie na trochę kolorowego, tuszowego szaleństwa – stwórz razem z nami niezobowiązujące, a przy tym emocjonalne, ekspresyjne prace – i nie bój się ubrudzić palców... to najlepsza część zabawy!
Czas trwania warsztatu: ok 3h
Dokładne informacje i zapisy -TUTAJ
Godzina 16.00:
Creative Grunge (Kreatywne śmieciowanie)
warsztat mixmediowo - kolażowy na blejtramie z wykorzystaniem papierów, tuszów, sprayów, pasty strukturalnej... i nie tylko!

Styl grunge - lub inaczej mówiąc: śmieciowy to tworzenie bez żadnych kreatywnych ograniczeń - nie ma zasad co do ilości dodatków, kolorów czy reguł kompozycji. Można w nim znaleźć tusze i inne kolorowe media... i wszystko inne, co tylko znajdzie się w zasięgu ręki. W pracach tego typu idealnie sprawdzi się mieszanie tradycyjnych scrapbookingowych dodatków z drobiazgami, które znajdują się praktycznie wszędzie w naszym otoczeniu: w domu, w pracy, na ulicy... rozglądając się uważnie możemy natrafić na prawdziwe "skarby" - pozwól sobie na bycie kreatywnym!

Podczas tego warsztatu postaram się zachęcić uczestników do stworzenia własnego, niepowtarzalnego kolażu na blejtramie zahaczającego o stylistykę grunge'ową. Będziemy korzystać z papierów i mediów kolorowych najbardziej znanych producentów zachodnich i krajowych. Zaprezentuję ogromne możliwości różnorodnych mediów i narzędzi, podpowiem jak tworzyć ciekawe, warstwowe tła i jak komponować zgromadzone drobiazgi i dodatki. Zajęcia nadają się zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących rękodzielników - zapraszam do wspólnej twórczej zabawy!
Czas trwania zajęć: ok 3-3,5h
Dokładne informacje i zapisy - TUTAJ


Ilość miejsc ograniczona (12 osób na każdy) - decyduje kolejność wpłat na konto.

10 komentarzy:

Guriana pisze...

będzie się działo... już się nie mogę doczekać!!:))

tymonsyl pisze...

oj, będzie;-))))

Baśka pisze...

kurczę , kusisz :}
pomyślę , to sobota ...
chyba mi się należy wolne od czasu do czasu

Michelle pisze...

juhu!!! Zapisana, stepuję w blokach startowych :) Ależ się cieszę!

finnabair pisze...

:)Uff. ale odzew, dziewczyny, jesteście wspaniałe :*

tymonsyl pisze...

Baśka zrób sobie wolne, zrób!

sabi-chic pisze...

zgłaszam się na oba warsztaty:)

rafija pisze...

aj dziewczyny, ależ mi narobiłyście "pypcia" ;)
zorganizujecie może jakieś warsztaty w lecie, wtedy będę w Polsce...

Berberis pisze...

Mam nadzieję, że się załapię na warsztay :))

Dunia pisze...

Ale super! Już się zapisałam :o)